Pokerzysci.com: Proszę Was o pomoc, o kawałeczek serca lub dobrej woli. - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Proszę Was o pomoc, o kawałeczek serca lub dobrej woli. 1% KRS: 0000270809 z dopiskiem: Palusińska, 4586

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mgielka 

  • Grupa: Moderator
  • Postów 332
  • Rejestracja: śro, 31 paź 07

Napisano 08 luty 2016 - 22:48

http://www.fundacjaa...ka_jolanta.html

1% KRS: 0000270809 z dopiskiem: Palusińska, 4586

Tak bardzo chciałabym znowu być niezależną osobą ... chciałabym bardzo mieć możliwość przebywania w Polsce ... chociaż raz w roku ... chciałabym bardzo skonsultować mój stan zdrowia z polskim lekarzami: neurologiem, neurochirurgiem i kardiologiem ... chciałabym bardzo mieć rehabilitacje (której niestety nie miałam i wciąż nie mam) a może chociaż turnus rehabilitacyjny w Polsce.
Bardzo ale to bardzo mocno chciałabym pozbyć się bólu z którym nie mogą sobie tutaj poradzić a z którym ja muszę codziennie toczyć walkę i to już trwa ponad 2 lata i 3 miesiące a może 27 miesięcy albo 822 dni (do dziś) ... każdego dnia.
Proszę Was o pomoc, o kawałeczek serca lub dobrej woli. Każda pomoc od Was będzie otwierać drzwi do świata, który teraz dla mnie istnieje tylko za szybą.

Ps. Wyjechałam za pracą a teraz nie mam możliwości powrotu bo na II piętro nie dam rady sie dostać ani się w nim poruszać :(
________________

In a haze, a stormy haze, I'll be round
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych