Pokerzysci.com: czy dzwonili do was z Party Pokera ? - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

czy dzwonili do was z Party Pokera ?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   sebastian_ch 

  • Grupa: VIP
  • Postów 57
  • Rejestracja: sob, 09 wrz 06
  • Gender:Male

Napisano 01 styczeń 2007 - 10:18

Dziś rano dzwonili do mnie z PartyPoker.com, nie znam angielskiego :mrgreen: ale z tego co zrozumiałem mam im przesłać jakiś dokument na meila, tylko nie zrozumiałem tego meila :mrgreen: . czy ktoś mial podopną sytuację ? Czy możecie mi podać na jakiego meila mam to wysłać ? A tak apropo, to sytacja się wydarzyła, kiedy chciałem wypłacić pierwsze 10$ z tamtąd, bo nie wiem czy wogole warto grać jakby mieli miećjakieś problemy z wypłatami.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 03 styczeń 2007 - 20:54

Witam


PartyPoker.com jest to najlepsza firma i nie robią problemów jak ktos ich nie oszukuje a dokumenty wyslij na głowny adres emeil teraz strona PartyPoker.com jest po polsku wiec nie bedziesz mial problemu



Pozdrawiam
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   sebastian_ch 

  • Grupa: VIP
  • Postów 57
  • Rejestracja: sob, 09 wrz 06
  • Gender:Male

Napisano 11 styczeń 2007 - 14:33

Noo... w końcu mi to wypłacili :grin: po 3 telefonach do mnie i przesłaniu im skanu z mojego prawa jazdy. Teraz im dam 50 $ do wypłaty i mam nadzieje że już takich problemow nie będzie.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   stanek 

  • Grupa: VIP
  • Postów 52
  • Rejestracja: czw, 05 lip 07
  • Gender:Male

Napisano 02 grudzień 2007 - 16:40

> Teraz im dam 50 $ do wypłaty i mam nadzieje że już takich problemow nie będzie.

Ech.. pewnie w tych 50 dolcach jest i jakas moja czesc bo mnie na Party Pokerze w ogole nie idzie i nie wiem dlaczego.
0

Udostępnij ten temat:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych