Pokerzysci.com: Nowy Sezon Ligowy 2011 - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 

Nowy Sezon Ligowy 2011 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 19 sierpień 2010 - 19:15

Witam


Już nie długo skończy się okres wakacyjny oraz letni więc czas na przygotowanie nowego sezonu ligowego.

Czy macie jakieś propozycje co do nowego sezonu?

Z mojego doświadczenia nie ma co zaczynać nowego sezonu ligowego zaraz 1 września bo to jeszcze za wcześnie i wiele osób jest na urlopach oraz jeszcze będzie ciepło i nadal nie będzie to sprzyjało graniu w pokera.


Pozdrawiam
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Emil 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 28
  • Rejestracja: wto, 02 mar 10
  • Gender:Male
  • Interests:Poker, piłka nożna

Napisano 20 sierpień 2010 - 16:01

Mnie w sumie odpowiadały ostatnie ligi, jednak fajnie byłoby gdyby były jakieś nagrody rzeczowe do wygrania chociażby jakieś gadżety pokeroomów, a nie tylko kasa za punkty, które trzeba wyrabiać.
0

#3 Gość duzamicha_*

  • Grupa: Guests

Napisano 21 sierpień 2010 - 10:39

No fajnie by było gdyby kasa nie była do wyrabiania bo jak się nie gra sng czy cash to często jest to niemożliwe w czasie jaki oni proponują, albo by przynajmniej czas na wyrobienie był nieograniczony.

Co do lig to proponuję standardy wpisowe 2-10$ (proponuję zacząć on mniejszych i iśc coraz wyżej) THNL freezout, to chyba najlepsze rozwiązanie :)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   berni 

  • Grupa: VIP
  • Postów 71
  • Rejestracja: nie, 11 paź 09

Napisano 24 sierpień 2010 - 13:17

ja jestem jak najbardziej za samymi turniejami bi + generalka jakies nagrody $$ + gadzety :D
moim zdaniem frreerolli nie ma sensu specjalnie dawali w ligach bo w nich gra 100 oso a potem nagle ligi nie ma kto grac, dla graczy ktorzy lubia freerolle mozna zawsze zorganizowac kilka freerolli i tyle
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   JOPY 

  • Grupa: VIP
  • Postów 544
  • Rejestracja: śro, 05 mar 08
  • Gender:Male
  • Location:Poznań
  • Gadu-Gadu: 3489677

Napisano 24 sierpień 2010 - 15:26

jedna liga z samymi freerollami i niech mają :D. Zobaczysz Paweł frekwencje.
0

#6 Gość duzamicha_*

  • Grupa: Guests

Napisano 24 sierpień 2010 - 20:29

Nie no bez freeroli, te 10-20$ każdy może wpłacić zresztą to da pokerroomom obraz że nie jesteśmy bandą freerollowców i kilka depozytów pewnie przyda się do organizacji kolejnych sezonów :0
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   darkog 

  • Grupa: VIP
  • Postów 52
  • Rejestracja: śro, 26 wrz 07
  • Gender:Male

Napisano 25 sierpień 2010 - 09:09

Wyświetl postUżytkownik duzamicha dnia 24 sierpień 2010 - 20:29 napisał

Nie no bez freeroli, te 10-20$ każdy może wpłacić zresztą to da pokerroomom obraz że nie jesteśmy bandą freerollowców i kilka depozytów pewnie przyda się do organizacji kolejnych sezonów :0


jestem za ewentualnie freerolle tylko dla tych którzy grali w BI
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   MeHow 

  • Grupa: VIP
  • Postów 67
  • Rejestracja: nie, 13 gru 09
  • Gender:Male

Napisano 27 sierpień 2010 - 12:04

Moja propozycja na nowy sezon ligowy :

WPISOWE - tylko turnieje z pulami dodanymi, BI 2.2E-11E,
CZIPSY STARTOWE - stack 1,5-2k,
BLINDY - 10-12min,
DZIEŃ - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela,
FORMUŁA - tylko turnieje freezout,
NAGRODY - dla najlepszych gotówka na koniec (tylko nie w formie bonusu do wyrobienia :) )

0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   berni 

  • Grupa: VIP
  • Postów 71
  • Rejestracja: nie, 11 paź 09

Napisano 30 sierpień 2010 - 18:04

ja jestem za startem lig od poczatku pazdziernika gdyz jako student planuje jeszcze wakacje we wrzesniu :D
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   kalinek 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 7
  • Rejestracja: czw, 26 paź 06
  • Location:Malbork

Napisano 02 wrzesień 2010 - 22:31

Wyświetl postUżytkownik berni dnia 30 sierpień 2010 - 18:04 napisał

ja jestem za startem lig od poczatku pazdziernika gdyz jako student planuje jeszcze wakacje we wrzesniu :D

a jak ktos planuje wakacje w padzierniku, ktos inny w listopadzie itd to co? nigdy nie rozegramy zadnej ligi. nie tylko ty grasz w tych ligach
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 02 wrzesień 2010 - 22:34

Witam

Wakacje mamy już za nami jeszcze studenciaki wrócą i nowy sezon może ruszyć w październiku. Zobaczymy jak prezentuje się nowy sezon w poker roomach bo jak wiecie dopiero teraz roomy dostała przydziały na nowy sezon i już w wakacje wiedziałem o kilku zmianach, które wykluczają najprawdopodobniej jedną znaj bardziej oczekiwanych lig.


Będzie fajnie jak będziemy mogli rozegrać 4 ligi w tym sezonie. Niestety czasy się troche zmieniły i w branży pokerowej dociskano pasa przez ostanie 2 lata co zapewne nie pomaga w ligach. przypominam o wyrobieniu jeszcze punktów jak ktoś nie wyrobił z poprzedniej ligi Betsson bo nagrody czekają
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Aras85 

  • Grupa: Mistrz Ligowy
  • Postów 845
  • Rejestracja: pon, 14 kwi 08
  • Gender:Male

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:05

Wyświetl postUżytkownik MeHow dnia 27 sierpień 2010 - 12:04 napisał

Moja propozycja na nowy sezon ligowy :

WPISOWE - tylko turnieje z pulami dodanymi, BI 2.2E-11E,
CZIPSY STARTOWE - stack 1,5-2k,
BLINDY - 10-12min,
DZIEŃ - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela,
FORMUŁA - tylko turnieje freezout,
NAGRODY - dla najlepszych gotówka na koniec (tylko nie w formie bonusu do wyrobienia :) )



+1
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 09 wrzesień 2010 - 22:42

Witam


Mam pierwsze wieści:

Pokerstars jak zwykle rżnie głupa i ligi nie zrobi tylko nie wiem po co motał i obiecywał ligę. Betsson też ligi nie zrobi twierdząc, że było za dużo problemów w poprzedniej lidze, a jak było to wiemy bo sami się motali ustawiali turnieje po swojemu więc ludzie nie chcieli grać potem wymyślili, żeby punkty za ligę robić po lidze i tu kolejny błąd dodatkowo nadeszło lato i wakacje i tylko 1 gracz wyrobił punkty i odebrał nagrodę za generalkę.


No nic jak na razie mamy 1 ligę potrzeba jeszcze 3 :)
0

#14 Gość duzamicha_*

  • Grupa: Guests

Napisano 11 wrzesień 2010 - 21:38

PS nawet małej ligi gdzie od wygrania stepy i tickety by były dodawane nie chce zrobić?? Może paradise coś zrobi bo zainwestowali ostatnio sporo w polske :)
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   puls_asfaltu 

  • Grupa: VIP
  • Postów 128
  • Rejestracja: czw, 16 paź 08
  • Gender:Male

Napisano 14 wrzesień 2010 - 14:44

Wyświetl postUżytkownik duzamicha dnia 11 wrzesień 2010 - 21:38 napisał

PS nawet małej ligi gdzie od wygrania stepy i tickety by były dodawane nie chce zrobić?? Może paradise coś zrobi bo zainwestowali ostatnio sporo w polske :)

To ma być śmieciowa wyżebrana liga czy jakaś porządna bo nie chcę grać o stepy za 1,2$ w śmietnikowym roomie lepiej zrobić dwie porządne ligi z ciekawym buy-in plus 2free (dla ludu żeby nie zlinczowali) , niż 5 byle jakich
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   darkog 

  • Grupa: VIP
  • Postów 52
  • Rejestracja: śro, 26 wrz 07
  • Gender:Male

Napisano 22 wrzesień 2010 - 12:33

kiedy będą jakieś informacje w których roomach odbedą się ligi? jest już coś pewnego?
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 25 wrzesień 2010 - 22:17

Witam

Przepraszam za nie obecność ale jeszcze do końca września będę z dolotu na forum.

Myślę, że w październiku zgodnie z planem ruszy sezon ligowy :)
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   legolas 

  • Grupa: VIP
  • Postów 171
  • Rejestracja: wto, 18 mar 08
  • Gender:Male

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:35

Ja uważam podobnie jak kolega wyżej, że lepiej zrobić 2 porządne ligi aniżeli 5 badziewnych, na pewno ladbrokes - firma z klasą i może faktycznie sportingbet (paradaise) by był zainteresowany organizacją ciekawej ligi.

Co do struktury turniejów to zdecydowanie freezout ew. z 1 rebuyem dla pechowców ( nie unlimited ! ) blindy ok 12 minutowe i będzie dobrze :)
I co do nagród to jeśli nie da się inaczej niż na koniec bonusy do wyrobienia to lepiej dodać do każdego turnieju więcej, bo wiadomo jak jest z tymi punktami, i oczywiscie gadzety sa mile widziane , kazdy by chcial na pamiatke jakas koszulke czy cos z roomu :)

Tkaze Pawel dwie konkretne ligi szykuj z dobrymi pulami i dodanymi nagrodami i gramy , bo głód pokera odczuwam ogromny w wydaniu ligowym hehe.
0

#19 Gość duzamicha_*

  • Grupa: Guests

Napisano 07 październik 2010 - 09:51

Pawel są już jakieś ustalenia wstępne?
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 07 październik 2010 - 10:44

Witam


Wracamy do sezonu pokerowego to już pewne na początek mamy 2 ligi. Jeszcze jest szansa na kolejne 2 i możemy ruszać.

Ja wiem, że tak by było najlepiej ale jak widać co roku wszystkie roomy coraz mocniej zaciskają pasa. Jestem po kilku rozmowach z menagerami, którzy chcieli robić ligi jeszcze przed wakacjami na nowy sezon ale sytuacja drastycznie się zmieniła. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :)
0

Udostępnij ten temat:


  • 8 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych