Pokerzysci.com: Polski Cash Race - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Polski Cash Race

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 26 styczeń 2010 - 21:23

Polski Cash Race



[



Wyścig o pokerową sławę, gotówkę i nagrody!

Nie przegap nowego Polskiego Cash Race na EverestPoker.com.com. Zacznij zbierać Punkty Summit zajmując miejsce przy pokerowym stole. Im więcej grasz, tym większe są Twoje szanse na wygranie gotówki i innych atrakcyjnych nagród!
Wyścig rozpoczyna się 1 lutego i trwa do 28 lutego. Każdy z 50 polskich graczy , który na koniec wyścigu zbierze największą liczbę Punktów Summit wygra część z 7 000$ puli nagród.





Ale to jeszcze nie wszystko. EverestPoker.com.com dodaje również artykuły o łącznej wartości 500$ ze Sklepu Punktów Summit! Dostępne są dwa luksusowe blaty stołu do pokera oraz trzy zestawy żetonów EverestPoker.com.com. Każdy gracz, który weźmie udział w wyścigu i zarobi przynajmniej 600 Punktów Summit w czasie trwania promocji kwalifikuje się do wygrania.

W jaki sposób można wziąć udział w wyścigu o nagrody?
Udział w wyścigu jest prosty. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza i wpiszesz kod: CASHPL2 w sekcji "Premia." I teraz wystarczy tylko sprint na szczyt tabeli liderów poprzez granie na stołach.



Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 27 styczeń 2010 - 09:44

rozumiem ze jesli te min 600 pkt zarobi wiecej niz 5 osob (a na pewno tak bedzie) to te rzeczy beda losowane sposrod wszystkich spelniajacych kryterium?

i czy jest moze jakis reload bonus na everescie?

a i na punkty w wyscigu nie ma wplywu status vip prawda? bo tam np majac podstawowy level vip punkty leca 2 razy szybciej, a przy wyzszych levelach kilkukrotnie...
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 28 styczeń 2010 - 00:13

Hustla ja tak sądzę, że każdy powyżej 600 punktów dostaje nagrodę tylko co do wielkości to nie wiadomo ale tak mi się wydaje, że ci co zrobią więcej dostaną lepsze albo wszyscy powyżej 600 punktów dostaną taką samą ale to już jutro menagerka się wypowie co oni na to


reolad chyba nie ma ma w everestpoker bo ja jakoś nigdy się z takim nie spotkałem mają tylko ten program VIP może to nie jest jakaś rewelacja ale zawsze tam coś dojdzie extra graczowi
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych