Pokerzysci.com: [Sprzedam] flashpoker.pl - System Poker Online - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

[Sprzedam] flashpoker.pl - System Poker Online

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   flashpoker 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja: sob, 17 paź 09

Napisano 17 październik 2009 - 17:50

Do sprzedania system pokera online FLASHPOKER.pl.

http://allegro.pl/it...owa_aukcja.html

Moja strona jest jedną z nielicznych tego typu na podobny system mogą sobie pozwolić tylko największe portale jak wp lub onet jak i najbogatsze firmy. Wykonanie tego typu portalu to koszt +20tys na tyle wyceniają prace przy takiej stronie profesjonalne firmy. Ceny można zobaczyć na poniższym linku jedna licytacja jest na sumę 50000tys zł u mnie ten serwis możesz kupić od złotówki i jestem zdecydowany go sprzedać za dużo niższą kwotę od najniższej kwoty z linku poniżej

http://www.zlecenia....5,poker-on-line

Serwis posiada wbudowany automatyczny system kupowania nowych żetonów przez dotacje paypal. Zakupione żetony są dodawana automatycznie zaraz po potwierdzeniu transakcja na paypal. Potencjał bardzo dużych zysków do zagospodarowania przez prywatnych inwestorów jak i firmy

Serwis sprzedaje z uwagi na brak czasu który nieliczny planuje przeznaczyć na realizacje innego projektu. Dalsze prowadzenie tego rozwojowego przedsięwzięcia muszę przekazać komuś innemu, dlatego też serwis zostaje wystawiony na sprzedaż. Portal ma niesamowity potencjał rozwojowy, również poprzez możliwość rozwinięcia kompleksowego pakietu usług płatnych , konkursów, płatnych turniej itp....

Cały system w pełni możliwości można przetestować na http://www.flashpoke...index/index.php

Informuje też że nie ma możliwości kupienia samego skryptu. Jedyną kopie którą sprzedaje jest dostępna na tej aukcji wraz z domena ,serwerem i całą pomocą którą mogę otoczyć przez jakiś czas przyszłego właściciela

Z poziomu gracza to tak w skrócie

- Rozbudowany system rankingowy
- System Historii gier pokazujący wszystkie rozdania które odbyły się w systemie
- Opcja "Poker na Twojej stronie" Która pozwala wstawiać stoły z pokerem na inne strony w sieci
- System spłacania długów przez paypal zaciągniętych przez graczy "widać to na jednym ze screenów"
To tak w dużym skrócie

Mój system posiada także rozbudowany system Administracyjny który pozwala na

- Zarządzanie pokojami " Tworzenie publicznych jak i prywatnych pokoi na hasło"
- Zarządzanie stołami czyli tworzenie stołów w danym pokoju możemy ustawić nazwę stołu, wymagana gotówkę przy stole, stawki, ilość miejsc do 10 osób przy stole, jak i rodzaj pokera TEXAS HOLDEM lub POKERA KLASYCZNY
- Rozbudowany system zarządzania graczami z wieloma opcjami
- Wysyłanie Newslettera
+ kilka innych przydanych opcji

Cały system jest Profesjonalnie napisany i nie odbiega od innych stron tego typu. Cały skrypt jest gotowy do uruchomienia przeszedł długie testy przez graczy z forum forum.pokerzysta.pl/ i jest zgodny z obowiązującymi zasadami pokera texas holdem jak i pokera klasycznego

Po zakończeniu aukcji robimy cesje domeny + przekazuje pełen dostęp do serwera na którym jest zainstalowany skrypt
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych