Pokerzysci.com: Czarna karta Moneybookers już jest ! - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 

Czarna karta Moneybookers już jest !

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 15 wrzesień 2009 - 20:32

Witam


Właśnie zamówiłem sobie kartę moneybookers to będzie niezła alternatywa dla karty netellera


Dołączona grafika



Opłaty
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet FREE
Wpłata z banku FREE
Otrzymywanie pieniędzy FREE
Sprawdzenie stanu konta FREE
Wyciąg online z konta FREE
Ponowne wydanie numeru PIN FREE
Wymiania waluty 1.75%
Wypłata pieniędzy 1.80 EUR
Roczna karta członkowska FREE
Karta zastępcza FREE
Limity dzienne
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet 3000 EUR
Wypłata pieniędzy 250 EUR

Uwaga: Ograniczenia podlegają zmianom, w zależności od statusu Twojego konta. Jeżeli Twoje konto w Moneybookers prowadzone jest w innej walucie niż Euro, wszystkie opłaty i limity będą odpowiednio przeliczone.


Weryfikacja

Jak mogę zweryfikować swoje konto Moneybookers?

Przejdź do "zarządzaj kartą" i prześlij kolorowe skany dokumentów potwierdzających tożsamość takich jak: dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy. Dodatkowo możemy potrzebować potwierdzenia miejsca zamieszkania: zeskanowanej kopi papierowych dokumentów, wydanych w ciągu ostatnich 3 miesięcy, na których widnieje Twoje imię, nazwisko i adres – przykładowo rachunek za gaz, prąd, wodę, wyciąg z banku czy podobny dokument.

Dlaczego muszę weryfikować swoje konto Moneybookers?

Ze względu na przepisy możemy wydawać karty wyłącznie tym klientom, których adres i tożsamość zostały potwierdzone. Twoje osobiste informacje będą u nas bezpieczne, zabezpieczone surową polityką prywatności. Każde, udostępnione nam, informacje będą ujawniane wyłącznie w sytuacjach określonych przez Ustawę z 1998 r. o Ochronie Danych Osobowych. Co więcej, Moneybookers jest członkiem TRUSTe, jest to niezależna organizacja nonprofit, której misją jest budowanie zaufania użytkowników do Internetu, poprzez promocję używania uczciwych sposobów informowania.

Zgłoszenie

Czym jest karta Moneybookers Master Card?

Karta Moneybookers [MasterCard] to wielokrotnego użytku karta przedpłacona połączona z Twoim kontem Moneybookers. Karta pobiera środki z Twojego konta i nie wymaga osobnego doładowywania. Można używać jej podobnie jak karty debetowej czy kredytowej – płACąc nią w milionach miejsc, przez Internet czy przez telefon, jak również używać do wyciągania gotówki w przeszło milionie bankomatów na całym świecie.

Kto może się ubiegać?

Każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, który ukończył 18. rok życia i ma w pełni zweryfikowane konto Moneybookers może ubiegać się o kartę.

Jak się zgłosić?

Po otwarciu bezpłatnego konta Moneybookers możesz przez Internet zamówić swoją kartę klikając na link "Moja [MasterCard]" w sekcji "Moje Konto". Nie jest wymagane sprawdzenie zdolności kredytowej, jednak ze względu na bezpieczeństwo wymagamy przedstawienie kopii dokumentów potwierdzających tożsamość.

Aktywacja

Jak mogę aktywować swoją kartę?

Po prostu wejdź na stronę www.moneybookers.com, zaloguj się na swoje konto i wybierz „Moja [MasterCard]" w sekcji "Moje Konto". Aby aktywować swoją kartę zweryfikuj swoje dane – to łatwe i proste!

Korzystanie z karty

Do czego mogę używać swojej karty?

Możesz używać swojej karty do zakupów online, w sklepach, za granicą, a także do wyciągania pieniędzy w bankomatach. W praktyce możesz korzystać z karty wszędzie gdzie przyjmowana jest [MasterCard]. Oznacza to około 28,5 miliona placówek na całym świecie.

Jak mogę wpłacić środki na swoją kartę?

Twoja karta Moneybookers [MasterCard] jest bezpośrednio połączona z Twoim kontem, tak więc środki na Twojej karcie to te same środki co na Twoim koncie. Aby wpłacić środki na swoje konto, wejdź na stronę www.moneybookers.com, kliknij na zakładkę "wpłać środki" i wybierz kartę kredytową/debetową, przelew bankowy lub jedną z lokalnych form płatności by wpłacić środki na swoje konto. Wszystkie transakcje dokonane przy użyciu karty pojawią się w historii Twojego konta, którą przez całą dobę można wygodnie sprawdzać przez Internet.

Czy mogę używać swojej karty za granicą?

Tak. Jest to dużo łatwiejsze i wygodniejsze niż posługiwanie się zagranicznymi walutami. Twoja karta jest przyjmowana wszędzie tam gdzie przyjmuje się [MasterCard].

Czy mogę otrzymać wyciąg transakcji?

Moneybookers nie wydaje papierowych wyciągów z konta. Jednakże, aby kontrolować swoje wydatki, w każdej chwili można zobaczyć wyciąg swych transakcji na stronie internetowej. Wystarczy wejść na stronę www.moneybookers.com, zalogować się i kliknąć na "Historia".

Czy ktoś inny może używać mojej karty?

Nie, z karty korzystać może tylko jej właściciel. Nie możesz nikomu udostępniać swojej karty.

Czy mogę anulować swoją kartę?

Tak, w każdej chwili możesz anulować swoją kartę. Pozostałe środki można odzyskać (z zastrzeżeniem Warunków). By dowiedzieć się więcej prosimy przeczytać Warunki korzystania z karty [MasterCard].

Co się dzieje po wygaśnięciu mojej karty?

Powiadomimy Cię zanim Twoja karta utraci ważność. Wystarczy po prostu potwierdzić czy chcesz otrzymać nową kartę. Nowa karta zostanie wydana przed wygaśnięciem starej.

Numer PIN

Jak mogę dostać swój PIN?

Po zatwierdzeniu wniosku automatycznie wyślemy na Twój adres numer PIN. Ze względów bezpieczeństwa numer PIN zostanie wysłany oddzielnie od samej karty Moneybookers [MasterCard]. W razie zgubienia lub zapomnienia numeru PIN, możesz bezpłatnie zamówić ponowne przysłanie PIN’u. Chroń swój PIN, nigdy nie zapisuj tego numeru i nikomu go nie podawaj!

Jak mogę zmienić swój pin PIN?

Do karty jest przydzielony losowo wybrany numer PIN. Jeśli chcesz zmienić ten numer na inny łatwiejszy do zapamiętania możesz to zrobić w większości bankomatów. Jeżeli bankomat nie pozwala na zmianę PIN’u znaczy to, że najprawdopodobniej jest nieprzystosowany do kart chipowych.

Zgubiona lub skradziona

Co zrobić, jeśli moja karta zostanie zgubiona lub ukradziona?

Jeśli miałeś pecha i zgubiłeś swoją kartę, należy jak najszybciej zadzwonić do Obsługi Klienta – na numer +44 (0) 207 117 6017. Karta zostanie natychmiast zablokowana, a na życzenie wystawimy nową kartę.

Opłaty

Jakie są opłaty za używanie karty?

Korzystanie z karty Moneybookers [MasterCard] do płacenia w sklepach przyjmujących [MasterCard] nie wiąże się z opłatami. Prosimy sprawdzić poniższą listę opłat.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   bartek9628 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 61
  • Rejestracja: sob, 18 lis 06

Napisano 15 wrzesień 2009 - 21:07

Wypłata pieniędzy 1.80 EUR

Chodzi o wypłatę z bankomatu?

Jak dla mnie za dużo :/. Jedynie jakbym wypłacal 250 euro, bo mniej to się nie opłaca.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 15 wrzesień 2009 - 21:36

Wyświetl postUżytkownik bartek9628 dnia wto, 15 wrz 2009 - 22:07 napisał

Wypłata pieniędzy 1.80 EUR

Chodzi o wypłatę z bankomatu?

Jak dla mnie za dużo :/. Jedynie jakbym wypłacal 250 euro, bo mniej to się nie opłaca.



Ja ci powiem, że jest to o 50% taniej niż w neteller te opłaty. Z takiej karty opłacało i opłaca się wypłacać tylko max.

Jest to pewnie limit testowy i po pierwszych prośbach zostanie podniesiony do 500€


Teraz tak:

Jak ja mam konto w $ to bardziej by pasowała karta w $ niestety karta będzie tylko w € pewnie dlatego, że to firma europejska.


Żeby ograniczyć przewalutowania to trzeba zrobić coś takiego:

Posiadane konto w mb zmienić na € ograniczymy przewalutowania z konta mb na kartę.

Drugi poziom zmiejszenia przewalutowania to wypłaty w bankomatach BZWBK które to podobno wypłacają w obcej walucie (nie sprawdzałem).


Gdzieś słyszałem, że jeden z operatorów kart wszystkie swoje tranzakcie przewalutowuje na swoją podstawową walute a dopiero na inna to też by powodowało kolejne przewalutowanie. Pomijając to możemy na maxa ograniczyć przewalutowania do tego zyskać lepsze kursy przy wypłacie z bankomatu w € i wymianę w kantorze.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 15 wrzesień 2009 - 22:09

hmmm a tu pisze ze to jest karta przedplacona. to nie mozna sobie jej przedplacic w euro majac konto w $?
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 15 wrzesień 2009 - 22:12

Wyświetl postUżytkownik hustla dnia wto, 15 wrz 2009 - 23:09 napisał

hmmm a tu pisze ze to jest karta przedplacona. to nie mozna sobie jej przedplacic w euro majac konto w $?



a w kartach przedpłacanych nie obowiązuje przewalutowanie?
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 16 wrzesień 2009 - 08:43

Wyświetl postUżytkownik PawelPL dnia wto, 15 wrz 2009 - 23:12 napisał

a w kartach przedpłacanych nie obowiązuje przewalutowanie?


obowiazuje, ale ostatnio robilem przelew z mb w pln (choc konto mam w $) i nawet nie przycieli na tej transakcji a przy placeniu to w sumie nie wiem kto by robil to przewalutowanie czy mastercard (ktory molgby np przyciac wiecej) czy mb. poza tym moze bedzie wlasnie istniala mozliwosc zeby od razu zaladowac ja w zlotowkach, a nie ze w sklepie przelicza najpierw usd na euro a euro na plny.

doczytalem na innym forum ze na razie ta karta tylko dla kont vip a niedlugo ma byc dla wszystkich, i ze przewalutowanie to koszt 1,75%.
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Aras85 

  • Grupa: Mistrz Ligowy
  • Postów 845
  • Rejestracja: pon, 14 kwi 08
  • Gender:Male

Napisano 16 wrzesień 2009 - 14:07

a posiadanie karty bedzie darmowe? czy bedzie trzeba robic co miesieczne oplaty za nia?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:51

Wyświetl postUżytkownik hustla dnia śro, 16 wrz 2009 - 09:43 napisał

obowiazuje, ale ostatnio robilem przelew z mb w pln (choc konto mam w $) i nawet nie przycieli na tej transakcji a przy placeniu to w sumie nie wiem kto by robil to przewalutowanie czy mastercard (ktory molgby np przyciac wiecej) czy mb. poza tym moze bedzie wlasnie istniala mozliwosc zeby od razu zaladowac ja w zlotowkach, a nie ze w sklepie przelicza najpierw usd na euro a euro na plny.

doczytalem na innym forum ze na razie ta karta tylko dla kont vip a niedlugo ma byc dla wszystkich, i ze przewalutowanie to koszt 1,75%.



Nie musiałeś czytać tego na innym forum bo to wszystko jest podane w pierwszym poscie :)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:58

no nie wiem, w 1 poscie jest napisane "Każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, który ukończył 18. rok życia i ma w pełni zweryfikowane konto Moneybookers.com może ubiegać się o kartę." a jednak na razie tylko vipy moga :/
tego 1,75 nie przyuwazylem, fakt.
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 16 wrzesień 2009 - 22:05

Wyświetl postUżytkownik hustla dnia śro, 16 wrz 2009 - 22:58 napisał

no nie wiem, w 1 poscie jest napisane "Każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, który ukończył 18. rok życia i ma w pełni zweryfikowane konto Moneybookers.com może ubiegać się o kartę." a jednak na razie tylko vipy moga :/
tego 1,75 nie przyuwazylem, fakt.



Jakbyś po patrzył na obrazek to byś zobaczył coś o VIP- ACh.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 21 wrzesień 2009 - 21:04

Minęło już kilka dni i nadal brak weryfikacji no nic czekamy dalej
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   tezapl 

  • Grupa: VIP
  • Postów 72
  • Rejestracja: wto, 04 gru 07
  • Gender:Male

Napisano 22 wrzesień 2009 - 13:47

jak mozna aktywowac ta karte ? nie mam zadnych opcji w moim koncie
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 22 wrzesień 2009 - 14:06

Wyświetl postUżytkownik tezapl dnia wto, 22 wrz 2009 - 14:47 napisał

jak mozna aktywowac ta karte ? nie mam zadnych opcji w moim koncie


na razie tylko vipy maja taka opcje.
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 22 wrzesień 2009 - 14:06

Wyświetl postUżytkownik tezapl dnia wto, 22 wrz 2009 - 14:47 napisał

jak mozna aktywowac ta karte ? nie mam zadnych opcji w moim koncie


na razie tylko vipy maja taka opcje.
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 23 wrzesień 2009 - 21:13

aktywacji nadal brak
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   stachu883 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 7
  • Rejestracja: pią, 27 lis 09
  • Gadu-Gadu: 7190441

Napisano 27 listopad 2009 - 20:13

A Jak można zmienić język na Moneybookers na polski...I jak sprawdzić czy jest się Vipem??
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 01 grudzień 2009 - 20:43

Na górze strony moneybookers masz flagi klikasz na polską i masz już polski język strony.

VIpem na pewno nie jesteś bo to mało osób jest a sprawdzić to można na stronie moneybookers. Jak masz przy swoim koncie VIp to jesteś VIP jak nie masz to nie
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 09 grudzień 2009 - 11:15

karty proponuja juz chyba wszystkim, bo dzisiaj sie zalogowalem i mi zaproponowali. oplata roczna tylko 10euro (a z innych oplat to przewalutowywanie 1,99% a wyplata z bankomatu 1,80euro) wiec zdecydowalem sie zabrac. 1 krok to upload jakiegos dowodu tozsamosci, teraz czekam na dalsza weryfikacje (gdy juz przejrza te skany co wyslalem, prawdopodobnie telefonicznie sie odbedzie). bede informowal na biezaco o progresie :)
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 13 grudzień 2009 - 13:36

obylo sie bez zadnych telefonow, proces weryfikacji zakonczony, moge juz zamawiac karte i mam az 4 waluty do wyboru tej karty (usd, euro, funty i plny)!
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 13 grudzień 2009 - 14:41

Hustla to i tak gorsze warunki niż mają VIP ale nie ma co się dziwić massy muszą mieć gorsze warunki bo inaczej konto VIP straciło by na renomie


Odnosząc to do karty Neteller jest i tak dużo lepiej. Ja już podłączyłem swój token i czekam na mojąkartędo tego dodaje sobie rachunek w € i kieruje wszystko w MB


Dziwne bo tokeny wysyłają z Kanady myślałem, że to firma z UK a tylko Neteller z kanady
0

Udostępnij ten temat:


  • 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych