Pokerzysci.com: Blokada Konta - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Blokada Konta

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   wazka 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 8
  • Rejestracja: wto, 15 sty 08

Napisano 04 styczeń 2009 - 10:52

Witam.

Mam pewien problem związany z Boss Medią grałem na ESP w turnieju CEP udało mi się wygrac wejściówkę i wyrejestrowałem się z turnieju za 11e i zagrałem w turnieju Sit&Go za 11e udało się wygrac 15e z czego zrobiłem ok. 40e na stolikach wyjechałem 28 na sylwestra i gdy wczoraj wróciłem i chciałem pograc wyskoczył mi komunikat iż moje konto jest zablokowane i bład 201 i pokazuje mi się ten błąd na każdym z programów Boss Media.
Napisałem do supportu ESP ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi czy mógł by mi ktoś pomóc?
Wcześniej wpłacałem pieniądze na ESP tylko na turnieje PLP i nie były to duże sumy...
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   darek343 

  • Grupa: VIP
  • Postów 1293
  • Rejestracja: wto, 20 lut 07
  • Gender:Male
  • Location:Zagłębie Dąbrowskie
  • Interests:poker, sport, szaradziarstwo

Napisano 04 styczeń 2009 - 14:19

Wyświetl postUżytkownik wazka dnia nie, 04 sty 2009 - 10:52 napisał

Witam.

Mam pewien problem związany z Boss Medią grałem na ESP w turnieju CEP udało mi się wygrac wejściówkę i wyrejestrowałem się z turnieju za 11e i zagrałem w turnieju Sit&Go za 11e udało się wygrac 15e z czego zrobiłem ok. 40e na stolikach wyjechałem 28 na sylwestra i gdy wczoraj wróciłem i chciałem pograc wyskoczył mi komunikat iż moje konto jest zablokowane i bład 201 i pokazuje mi się ten błąd na każdym z programów Boss Media.
Napisałem do supportu ESP ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi czy mógł by mi ktoś pomóc?
Wcześniej wpłacałem pieniądze na ESP tylko na turnieje PLP i nie były to duże sumy...


Najlepiej zawsze zrobić screena błędu , wysłać z opisem do supportu ESP i czekać cierpliwie na odpowiedź. Na pewno ktoś odpisze.
Pozdrawiam
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mbmaly 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 4
  • Rejestracja: śro, 06 lut 08

Napisano 13 styczeń 2009 - 16:30

mialem podobny problem, napisalem do supporu tylko chyba on dziala raz w tygodniu w srody bo tylko wtedy odpisuja
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   EuroSuperPoker 

  • Grupa: Moderator
  • Postów 16
  • Rejestracja: czw, 18 paź 07

Napisano 27 marzec 2009 - 17:15

Hmmmm bardzo ciekawe, jak nie możesz się zalogować na ŻADNYM innym roomie to wiele wskazuje na to że bossmedia (a nie EuroSuperPoker) zbanował za coś Twoje konta. Trzeba do nich napisać i wyjaśnić sprawę. Napisałem Ci w mailu co i jak.
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Nowe odpowiedzi Blokada kartowa na Inteligo
Zna ktoś sposób na odblokowanie mojej kasy
Neteller/MoneyBookers/Click2Pay/Banki i inne Tomix 
  • 3 Odpowiedzi
  • 9833 wyświetleń
Nowe odpowiedzi Wymienię/Sprzedam $$$
Witam wymienię środki z konta Neteller na Moneybookers
Kupię - Sprzedam - Pożyczę joshuah7 
  • 2 Odpowiedzi
  • 4705 wyświetleń
Nowe odpowiedzi Neteller a konta bankowe Neteller/MoneyBookers/Click2Pay/Banki i inne matinho 
  • 23 Odpowiedzi
  • 14650 wyświetleń
Nowe odpowiedzi Usunięcie konta w boss? Boss Media mukasz 
  • 1 odpowiedź
  • 4832 wyświetleń
Nowe odpowiedzi Jesli masz 4 konta w BossMedia........ PokerHeaven PawelPL 
  • 3 Odpowiedzi
  • 5829 wyświetleń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych