Pokerzysci.com: Guinness World Record Attempt – Pobij z nami rekord Guinnessa - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Guinness World Record Attempt – Pobij z nami rekord Guinnessa

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 28 grudzień 2008 - 20:42

Guinness World Record Attempt – Pobij z nami rekord Guinnessa




28 grudnia br. pokerzyści grający na serwisie Pokerstars.com podejmą próbę pobicia Rekordu Guinnessa, polegającą na zgromadzeniu największej liczy uczestników w płatnym turnieju online. Aktualny rekord ustanowiony został w sierpniu 2007 roku, również przez graczy Pokerstars.com. Wtedy w turnieju z wpisowym 10$ zagrało 20 000 osób.
Turniej "Guinness World Record Attempt" z wpisowym 11$, odbędzie się 28 grudnia 2008 roku o godzinie 21:30 czasu polskiego. Gwarantowana pula nagród to 500 000$. W turnieju będzie mogło zagrać maksymalnie 35,000 zawodników, którzy zostaną usadzeni przy 10-osobowych stołach. Zwycięzca turnieju otrzyma $30,000.
Rejestracja do turnieju jest już otwarta. Do tej pory zarejestrowało się już ponad 3 000 graczy.
Turniej został zgłoszony jako oficjalna próba bicia rekordu Guinnessa. Weryfikacja wyniku i zaakceptowanie rekordu przez urzędników odpowiedzialnych za zatwierdzanie Rekordów Guinnessa potrwa 6 tygodni.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 29 grudzień 2008 - 13:45

Witam


Jak wam poszło w tym turnieju widzę jeden polak aż 38 gratulacje dla niego


ja nie zagrałem ponieważ limit był 35k a dziś się dowiedziałem, że nie pozwolili na więcej graczy ponieważ soft by nie wytrzymał, a i tak były problemy



Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych