Pokerzysci.com: Weryfikacja netteler - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Weryfikacja netteler prośba o numer telefonu do ich

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomix 

  • Grupa: VIP
  • Postów 185
  • Rejestracja: czw, 07 cze 07
  • Gender:Male

Napisano 12 listopad 2008 - 10:58

Robią teraz kompletnie idiotyczną weryfikacją dla kont z extented +. Wysyłałem im skany Dowodu, karty kredytowej a dziś też wyciągu z Inteligo z podpisem cyfrowym. Tu prośba ma ktoś dokładny numer do nettelera bo ten na ich stronie jest kompletnie idiotyczny. I w ogóle jak nie można zweryfikowac adresu skoro na scanie ID jest dokładnie podany. Proszę o pomoc. Na chacie siedzą tylko te głupie angole. Najśmieszniejsze jest to, że wysłali mi kartę globall wallet z której korzystałem, co potwierdza weryfikację adresu :( Ok sprawa załatwiona jak ktoś ma na konto na inteligo to trzeba oprócz wyciągu bankowego, wysłAC certyfikat cyfrowy. Inteligo te 2 pliki co miesiąc wystawia na email. U mnie główny problem polegał na tym ,że wszystkie rachunki były wystawiane nie na mnie i dlatego był problem z weryfikacją.

Pozdrawiam.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   JOPY 

  • Grupa: VIP
  • Postów 544
  • Rejestracja: śro, 05 mar 08
  • Gender:Male
  • Location:Poznań
  • Gadu-Gadu: 3489677

Napisano 12 listopad 2008 - 16:38

ja wysłałem do Netellera rachunki z moim adresem i żadnego nie przyjeli. Nie zweryfikowali mi adresu. Nie mam im już nic do wysłania. Ani skan rachunku za prąd, ani fotografia cyfrówką nie przyniosły efektu. Głupole angole myślą że na świecie są rachunki tylko w ich formie :(
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomix 

  • Grupa: VIP
  • Postów 185
  • Rejestracja: czw, 07 cze 07
  • Gender:Male

Napisano 12 listopad 2008 - 17:06

Trudna sytuacja neteller schodzi na psy. Alternatywą pozostaje MB. Lub dokładny wire transfer. Gadałem z nimi 4-5 godzin temu i dostałem e-maila 15 min temu, że zaraz odetną mi extended. Mimo że głupi angol i Pani Ewa zapewniali, że wszystko ok jest. Dla netellera nie będę robił 50 skanów bo oni jak usa ( wizy ) mają Polaków w d..... Znowu kradną pewnie, żalosne.....
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   JOPY 

  • Grupa: VIP
  • Postów 544
  • Rejestracja: śro, 05 mar 08
  • Gender:Male
  • Location:Poznań
  • Gadu-Gadu: 3489677

Napisano 12 listopad 2008 - 17:33

Wypłaciłem kasę z Netellera do zera :). Ale rym. Szkoda tego konta jak mi zablokują. Chyba Moneybookers zyska klientów.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 15 listopad 2008 - 00:53

Witam


To jest tylko w jednym celu to samo ostatnio wprowadziło MB takie weryfikacje oznaczają przytrzymanie milionów $ na kontach . Oni to robią żeby gracze teraz nie upłynniali gotowki a oni wiedzą, że teraz kursy są dobre.


Co do Wire Transfer czyli wypłaty na konto to ja od połowy października walczę od moją kaskę która krązy w przestrzeni między bankowej i wszystko przez jeden glupi wpis a to mnie juz kosztowalo 30E ehh te banki.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   JOPY 

  • Grupa: VIP
  • Postów 544
  • Rejestracja: śro, 05 mar 08
  • Gender:Male
  • Location:Poznań
  • Gadu-Gadu: 3489677

Napisano 15 listopad 2008 - 07:59

na mnie ta weryfikacja zadziałała odwrotnie, bo wypłaciłem całą kasę z Netellera na wypadek gdyby zablokowali mi konto. Ale jest już spox. Po pięciu mailach ze skanami i zdjęciami rachunku wreszcie się udało.

Thank you for your email. We have reviewed and verified your documents and are pleased to advise you that your account is now up-to-date. Thank you for your attention to this matter.

Thank you for choosing NETELLER.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   nowy23 

  • Grupa: VIP
  • Postów 223
  • Rejestracja: śro, 27 cze 07

Napisano 16 listopad 2008 - 18:06

U mnie bezproblemowo

Jeden wyciąg z konta bankowego (nie starszy niż 3 miesięczny musi być, to samo dot. rachunków) i skan dowodu. Wystarczyło.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ginus 

  • Grupa: VIP
  • Postów 216
  • Rejestracja: wto, 08 sty 08
  • Gender:Male
  • Gadu-Gadu: 2949491

Napisano 17 listopad 2008 - 00:32

ja poprosiłem mbank o zaświadczenie prowadzenia rachunku i także bezproblemowo aktywacja przeszła
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   SęQ 

  • Grupa: VIP
  • Postów 30
  • Rejestracja: sob, 25 mar 06
  • Gender:Male
  • Interests:bilard, poker, komputery
  • Gadu-Gadu: 2107908

Napisano 17 listopad 2008 - 21:59

U mnie raczej problemów nie było. Jedynie zdenerwowałem się jak nie zaakceptowali faktury, kompletnie się tego nie spodziewałem, więc musiałem zadzwonić do mBanku z prośbą o przeslanie wyciagu z konta za ostatnie 3 miesiace z pieczatką banku<--(to jest chyba wazne dla tych z Netellera), po czym zrobiłem dwie fotki cyfrówką i posłałem...Trochę się naczekałem na odpowiedź, ale wszystko Ok. Z tego co wiem, jak ktoś mieszka z rodzicami i to Oni płACą rachunki to też może być, żeby tylko adres byl widoczny.
Ufaj każdemu, ale zawsze przekładaj karty.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   78tiger 

  • Grupa: VIP
  • Postów 101
  • Rejestracja: śro, 03 paź 07

Napisano 19 listopad 2008 - 12:47

Wyświetl postUżytkownik PawelPL dnia sob, 15 lis 2008 - 00:53 napisał

Witam


To jest tylko w jednym celu to samo ostatnio wprowadziło MB takie weryfikacje oznaczają przytrzymanie milionów $ na kontach . Oni to robią żeby gracze teraz nie upłynniali gotowki a oni wiedzą, że teraz kursy są dobre.


Co do Wire Transfer czyli wypłaty na konto to ja od połowy października walczę od moją kaskę która krązy w przestrzeni między bankowej i wszystko przez jeden glupi wpis a to mnie juz kosztowalo 30E ehh te banki.

Dokładnie boją się bankructwa w czasie kryzysu finansowego na świecie i bawią się w kontrole :) Dobry sposób na przetrwanie :)
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych