Pokerzysci.com: Ocena serwisu Pokerzysci.com - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Ocena serwisu Pokerzysci.com

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 14 sierpień 2008 - 20:34

Witam


Chciałbym żebyście ocenili serwis pokerzysci.com.


Nie chodzi mi tu o ocenę w stylu jest fajny jest ok czy jest do kitu.


Bardziej chodzi mi o zalety i wady, które widzicie.



Pozdrawiam
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   hustla 

  • Grupa: VIP
  • Postów 629
  • Rejestracja: pią, 21 wrz 07

Napisano 15 sierpień 2008 - 11:21

zalety: duzo lig

wady: oprocz dyskusji o ligach i turniejach nic tu sie za bardzo nie dzieje, na innych forach sa np prezne dzialy o rozgrywkach regionalnych, o programach pokerowych, o graczach klasy swiatowej i takich tez turniejach.

przydalyby sie tez jakies dzial newsow ze swiatka pokerowego czyli opisy najwazniejszych turniejow pokerowych na swiecie itp.
1. hustlerka ponad wszystko
2. globalne ocieplenie to naukowcy w mozgu maja
3. Relaxi.pl - anonse towarzyskie z Polski
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 16 sierpień 2008 - 10:10

Wyświetl postUżytkownik hustla dnia pią, 15 sie 2008 - 12:21 napisał

zalety: duzo lig

wady: oprocz dyskusji o ligach i turniejach nic tu sie za bardzo nie dzieje, na innych forach sa np prezne dzialy o rozgrywkach regionalnych, o programach pokerowych, o graczach klasy swiatowej i takich tez turniejach.

przydalyby sie tez jakies dzial newsow ze swiatka pokerowego czyli opisy najwazniejszych turniejow pokerowych na swiecie itp.



Witam


Dobra ocena o coś takiego chodziło tylko to tyczy się bardziej forum a jeszcze ocena samego portalu pokerzysci.com
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   ziom 

  • Grupa: VIP
  • Postów 56
  • Rejestracja: nie, 22 lip 07
  • Gender:Male
  • Location:3city

Napisano 19 sierpień 2008 - 13:31

Portal jak i forum jest bardzo czytelne [ciemne tlo nie razace w oczy z jasnym tekstem wyglada bardzo profesjonalnie] w przeciwienstwie do niektorych portali gdzie jaskrawe kolory dominuja a reklamy oslepiaja swoim blaskiem XD wiec w tym kierunku raczej nie zmienialbym nic.

A brakuje mi bardzo archiwum poprzednich lig. Listy zwyciezcow i nagrody jakie dostali. Szukalem ale nie moglem znalezc.

i taki maly blad pod tym adresem http://www.pokerzysc...a_bestpoker.php
widnieje "Więcej dowiesz się tu: Liga PokerTrillion & Pokerzysci.com

Rozgrywki w każdy Czwartek o 21.00 na: PokerTrillion.com" ---> chyba powinny byc linki do bestpokera.

Narazie to by bylo na tyle. W pozniejszym okresie z pewnoscia dodam cos jeszcze:D

Użytkownik ziom edytował ten post 19 sierpień 2008 - 13:33

0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Thomaszek 

  • Grupa: VIP
  • Postów 48
  • Rejestracja: pon, 12 maj 08

Napisano 19 sierpień 2008 - 21:38

Dla mnie ogólnie był to pierwszy portal pokerowy jaki mnie zainteresował. Nie przytłoczył mnie masą reklam, nie namawiał na siłę na zysk 100% bez ryzyka, wspaniałe bonusy i gruszki na wierzbie. Po prostu zostałem tu i dobrze się czuję. Jeśli czegoś szukam to zazwyczaj to znajdę.
Założeniem Pokerzysci.com miało być z tego co czytałem dotarcie do ludzi początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Uważam, że ta rola jest spełniona. Brakuje mi jedynie ciekawostek ze świata pokera, wyszukanych nowinek o osiągnięciach graczy z Polski, czołówki pokerzystów itd. Chodzi o taką ciepłą i świeżą zawartość by zerknąć co jakiś czas na stronę główna. Można np. podzielić newsy na kategorie, dodać 2-3 zainteresowanych taką robotą redaktorów, którzy czuwali by nad swoimi działami. Może informacje o ciekawszych turniejach (na żywo, freeroll, z ciekawym bonusem, add-on'em itp.). Teoretycznie coś takiego jest na stronie głównej, ale to nie wszystko. No i taki brak na pierwszy rzut oka to wyraźnie zaznaczony katalog z artykułami dla początkujących.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 19 sierpień 2008 - 23:30

Wyświetl postUżytkownik ziom dnia wto, 19 sie 2008 - 14:31 napisał

Portal jak i forum jest bardzo czytelne [ciemne tlo nie razace w oczy z jasnym tekstem wyglada bardzo profesjonalnie] w przeciwienstwie do niektorych portali gdzie jaskrawe kolory dominuja a reklamy oslepiaja swoim blaskiem XD wiec w tym kierunku raczej nie zmienialbym nic.

A brakuje mi bardzo archiwum poprzednich lig. Listy zwyciezcow i nagrody jakie dostali. Szukalem ale nie moglem znalezc.

i taki maly blad pod tym adresem http://www.pokerzysc...a_bestpoker.php
widnieje "Więcej dowiesz się tu: Liga PokerTrillion & Pokerzysci.com

Rozgrywki w każdy Czwartek o 21.00 na: PokerTrillion.com" ---> chyba powinny byc linki do bestpokera.

Narazie to by bylo na tyle. W pozniejszym okresie z pewnoscia dodam cos jeszcze:D





To już kolejna tak wypowiedz dotarla do mnie że portal nie daje po oczach hehe chodz z 2 tygodnie temu jeden z użytkowników powiedział, że portal powinien być w jasnych kolorach. To już przerabialiśmy zaczynając portal nasz był zielony potem II transformacja to portal był szary i teraz II transformacja to kolor grantowy.


Co do tego linku to jest to sprawa nie aktualna ponieważ best miał robić lige wyłacznie dla naszych użytkowników, a potem zmienił zdanie i tabela nie powstała. Tak wogle to prawdą jest, że tabele do innych lig są tworzone z wzornika, a ten nie zostal jeszcze dostosowany do nowej ligi teraz to juz i tak nie zostanie chyba że do nowej ligi.


Sprawa histori lig to nie są usuwane lecz tylko przesuwane z działow ligowych na doł czyli do ogolnego działu o ligach. Ostatnio nawet chciałem zostawiać starsze ligi w działach ale doszliśmy do tego, żeby lepiej nie ponieważ znów powstanie zamęt który miały rozladować owe działy.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 19 sierpień 2008 - 23:50

Wyświetl postUżytkownik Thomaszek dnia wto, 19 sie 2008 - 22:38 napisał

Dla mnie ogólnie był to pierwszy portal pokerowy jaki mnie zainteresował. Nie przytłoczył mnie masą reklam, nie namawiał na siłę na zysk 100% bez ryzyka, wspaniałe bonusy i gruszki na wierzbie. Po prostu zostałem tu i dobrze się czuję. Jeśli czegoś szukam to zazwyczaj to znajdę.
Założeniem Pokerzysci.com miało być z tego co czytałem dotarcie do ludzi początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Uważam, że ta rola jest spełniona. Brakuje mi jedynie ciekawostek ze świata pokera, wyszukanych nowinek o osiągnięciach graczy z Polski, czołówki pokerzystów itd. Chodzi o taką ciepłą i świeżą zawartość by zerknąć co jakiś czas na stronę główna. Można np. podzielić newsy na kategorie, dodać 2-3 zainteresowanych taką robotą redaktorów, którzy czuwali by nad swoimi działami. Może informacje o ciekawszych turniejach (na żywo, freeroll, z ciekawym bonusem, add-on'em itp.). Teoretycznie coś takiego jest na stronie głównej, ale to nie wszystko. No i taki brak na pierwszy rzut oka to wyraźnie zaznaczony katalog z artykułami dla początkujących.



Witam




Dokładnie to wszystko co opisałeś to jest prawdą. Pokerzysci.com to miał być portal społeczności pokera początkująco i średnio-zaawansowanych. Są tu informacje o frerolach ale nie jest to cały portal o frerolach. Są też ligi pokera, które to nasz portal wymyslił i jako pierwszy wprowadził do udziału. Obecnie inne powstajace krzaki próbuja kopiowac takie ligi i organizować u siebie. Szkoda, że po trupach i tym samym szkodząc graczom na przykład nakłaniając ich do otwierania nowych kont mimo mają już swoje konta w danym poker roomie.



Co do nowinek ze świata pokera po mału to sie zmieni od września będzie można zobaczyć pierwsze efekty. Myślę ze do końca roku dużo nowych rzeczy dojdzie do portalu interesujących dla użytkowników.



Co do osiągnieć graczy z Polski i czołówce graczy z Polski to lepiej nie pisać bo niektórym to już sodówka uderzyła do głowy. Dostają taką kase od sponsorów czyli roomów i uważają się za nie wiadomo kogo. Jak przeczytalem jedną wypowiedź gracza to nie wiedzialem czy sięsmiać czy płakać cytat" Ty to jesteś dla mnie Bogiem" a za kilka dni największa porazka na WSOP. To jest tak zwane lanie wody i szukanie w naiwnych graczach poparcia.




Co do artykułów to też się pojawią we wrześniu i będzie można poczytac.


Szkoda, że nikt nie chce prowadzićswojego bloga pokerowego.


Pozdrawiam
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ociosanek 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 98
  • Rejestracja: pon, 07 kwi 08
  • Gender:Female
  • Location:Zielona Góra
  • Interests:POKER :)
  • Gadu-Gadu: 1942421

Napisano 20 sierpień 2008 - 11:31

Zalety:
przejrzystość
duzy zasób informacji i wiedzy
róznorodność
stronka otwieta się szybciutko i serfuje sie swobodnie bez nerwów
zdecydowani i stanowczy admini (szczegolnie darek - mowi wprost i nie bawi sie w podchody i to mi sie podoba :)

Wady:
nie wiem jak dolaczyc do grupy VIP - nie moge znalesc informacji o tym nigdzie i na moje pytania i prosby admini nie reaguja :(

no to chyba tyle, jak mi cos przyjdzie jeszcze do glowy to napisze
"W życiu jest dostępny tylko poziom hard..."
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   ravp22 

  • Grupa: VIP
  • Postów 220
  • Rejestracja: nie, 05 lis 06

Napisano 21 sierpień 2008 - 21:23

Spoko forum i moim zdaniem najlepsze w siecie a jedyny minus to ze malo wiaru :) no i zero kobitek :P
Pozdro.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   juzek150 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 78
  • Rejestracja: pon, 23 cze 08
  • Gender:Male
  • Location:www.pokerzysci.com
  • Interests:Sport,Poker

Napisano 28 sierpień 2008 - 05:54

Zalety to zapewne turnieje z niezłą pulą końcową jak i wysoki poziom rozmów na forum czego brakuje na innych forach oczywiście nie wszystkich

Pozdrawiam
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   ociosanek 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 98
  • Rejestracja: pon, 07 kwi 08
  • Gender:Female
  • Location:Zielona Góra
  • Interests:POKER :)
  • Gadu-Gadu: 1942421

Napisano 28 sierpień 2008 - 14:42

Wyświetl postUżytkownik ravp22 dnia pią, 22 sie 2008 - 00:23 napisał

Spoko forum i moim zdaniem najlepsze w siecie a jedyny minus to ze malo wiaru :) no i zero kobitek :P


Jak to zero kobitek a ja to niby kto ;> :)))
"W życiu jest dostępny tylko poziom hard..."
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 11 październik 2008 - 23:15

Witam


Minęło już kilka tygodni od wprowadzenia w serwisie nowego panelu newsów i co wy o tym sądzicie.


W którym kierunku powinien się rozwijać.


Dodam, że w końcowym przygotowaniu jest Panel newsów II ale na to musimy jeszcze poczekać z kilka tygodni :)
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych