Pokerzysci.com: Sprawa promocji - nasza odpowiedź - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Sprawa promocji - nasza odpowiedź

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 16 czerwiec 2008 - 23:40

Sprawa promocji - nasza odpowiedź



Dołączona grafika



Dołączona grafika




Witam


Z przykrością muszę zamieścić te scryny z innego forum, gdzie jeden z naszych użytkowników skinhed a co się okazało, że to jest romek oczernił mnie i nasz serwis na swoim blogu.



1. Nigdy nikogo nie mialem zamiaru oszukać i nie oszukałem chodź sam zostalem kilka razy oszukany (nie dawna sytuacja z bonami).

2. Promocja na tonym była zorganizowana przez ówczesnego menagera z jasnymi zasadami. Został w tym miesiącu ostatecznie rozliczona z graczami. Na pewno wypłaty tego bonusa nie miały tak wyglądać jak wyglądały ale to jak zostało wcześniej napisane zawinił menager.

3. Obiecałem, że sprawa zostanie wyjaśniona na 100% i została każdy z graczy otrzymał swój bonus. Nikt nie został oszukany.

4. Szkoda tylko że jeden z użytkowników na forum w 2 osobach nie prowadził dialogu zemną ale wolał robić propagandę na w innym portalu. W taki sposob chciał oczernić nasz serwis.

5. Po zakończeniu promocji wypowiedziałem się w tamtym serwisie na te wszystkie oskarżenia. Ponieważ nie oszukałem nikogo. Również podejrzewałem, że taki wpis mogłzrobić ktoś z tamtego serwisu, który kilka tygodni wcześniej chciał kupić nasz serwis. Niestety szybka ironiczna wypowiedz admin i możliwość odniesienia się do jego wypowiedzi zostala zablokowana a ja dostałem bana. Tak się robi jak chce się ograniczyć przedstawienie argumentów z drugiej strony. Po prostu won i nie ważne co chcesz na pisać on ma racje bo pisze źle o tobie.


Ten użytkownik w skinhed ala romek jako jedyny wypisuje na blogu, że wyszły mu inne sumy niż zostały wypłacone. Napisał, że stracił 600$ jak jego bonus był niższy od tej kwoty. Ale po co pisać mniej jak napisze więcej to będzie lepszy efekt . Tak to jest jak się chce zagranąc i bonus z promocji i bonus systemowy. Wszystko w dziale promocji było jasno napisane 1000 punktów daje 25$ na czysto bez bonusa systemowego.





Pozdrawiam
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   skinhed 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 26
  • Rejestracja: śro, 02 kwi 08

Napisano 17 czerwiec 2008 - 07:58

Jak można prowadzić dialog kiedy na pytanie kiedy dokładnie będą wypłaty dostaję odpowiedź:

"nie pytaj mnie o konretny dzien bo to nie ja robie wypłaty
tylko oni a my u nich nie jestesmy jedni"



Myślałem, że jestem 600$ w plecy bo mi tyle wtedy wychodziło z punktów i nie zapowiadało się na to, że te pieniądze będą kiedykolwiek wypłacone. Gdyby bonus był tak samo rozliczany za kwiecień i maj jak za marzec to by mi tyle wyszło. Nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego marzec był inaczej rozliczany, a reszta inaczej.


Nigdzie nie napisałem, że "że wyszły mu inne sumy niż zostały wypłacone"
Mój pokerowy blog
http://sontagmontak.tlpoker.pl

zapraszam
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 17 czerwiec 2008 - 10:01

Wyświetl postUżytkownik skinhed dnia wto, 17 cze 2008 - 08:58 napisał

Jak można prowadzić dialog kiedy na pytanie kiedy dokładnie będą wypłaty dostaję odpowiedź:

"nie pytaj mnie o konretny dzien bo to nie ja robie wypłaty
tylko oni a my u nich nie jestesmy jedni"



Myślałem, że jestem 600$ w plecy bo mi tyle wtedy wychodziło z punktów i nie zapowiadało się na to, że te pieniądze będą kiedykolwiek wypłacone. Gdyby bonus był tak samo rozliczany za kwiecień i maj jak za marzec to by mi tyle wyszło. Nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego marzec był inaczej rozliczany, a reszta inaczej.


Nigdzie nie napisałem, że "że wyszły mu inne sumy niż zostały wypłacone"




Witam


Dokładnie odpowiedź poprawna to nie ja robie wypłaty tylko poker roomy i nie tylko my jesteśmy jedynymi którzy takie wypłaty otrzymują. Ponieważ każdego miesiąca są wypłacane róznego rodzaju bonusy i promocje specjalne.


Cytat

Myślałem, że jestem 600$ w plecy bo mi tyle wtedy wychodziło z punktów i nie zapowiadało się na to, że te pieniądze będą kiedykolwiek wypłacone. Gdyby bonus był tak samo rozliczany za kwiecień i maj jak za marzec to by mi tyle wyszło



Tym stwierdzeniem w prost twierdzisz, że zostałeś oszukany !!!


To ja tobie powiem tak nie dostał byś więcej bo bonus systemowy jest rozliczany w promocji a nie dodawany extra. Wszyscy inni o tym wiedzieli i wiedzą tylko ty jeden masz jakieś problemy.



Pozdrawiam
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   skinhed 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 26
  • Rejestracja: śro, 02 kwi 08

Napisano 17 czerwiec 2008 - 12:45

Wyświetl postUżytkownik PawelPL dnia wto, 17 cze 2008 - 11:01 napisał

Dokładnie odpowiedź poprawna to nie ja robie wypłaty tylko poker roomy


To ciekawe, że ja dostałem wypłatę z TonyG na konto w Pokerstars.com....



Wyświetl postUżytkownik PawelPL dnia wto, 17 cze 2008 - 11:01 napisał

Tym stwierdzeniem w prost twierdzisz, że zostałeś oszukany !!!
To ja tobie powiem tak nie dostał byś więcej bo bonus systemowy jest rozliczany w promocji a nie dodawany extra. Wszyscy inni o tym wiedzieli i wiedzą tylko ty jeden masz jakieś problemy.



Czuję się wprowadzony w błąd, bo gdybym wiedział na początku kwietnia, że bonus będzie inaczej rozliczany niż za marzec to bym już nie grał w TonyG tylko w innym roomie bo by mi się to bardziej opłaciło.
Mój pokerowy blog
http://sontagmontak.tlpoker.pl

zapraszam
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 17 czerwiec 2008 - 13:12

Wyświetl postUżytkownik skinhed dnia wto, 17 cze 2008 - 14:45 napisał

To ciekawe, że ja dostałem wypłatę z TonyG na konto w Pokerstars.com....






Czuję się wprowadzony w błąd, bo gdybym wiedział na początku kwietnia, że bonus będzie inaczej rozliczany niż za marzec to bym już nie grał w TonyG tylko w innym roomie bo by mi się to bardziej opłaciło.




To nie jest ciekawe to nie jest ciekawe tylko prawdziwe. Już się pogubiłeś w tym wszystkim.

To że promo było miało być wypłacone inaczej też wszyscy wiedzieli dużo wcześniej ale ty nie masz czego się czepnąć to wyciągasz jakieś bez sensne fakty.


Twoja druga wypowiedz w tym poscie już calkiem jest bez sensu ponieważ wcześniej insynuujesz, że zostałeś oszkany teraz twierdzisz, że zostałeś wprowadzony w błęd jak wszycy wiedzieli jak będzie rozliczany bonus.

To forma rozliczenia na 100% wpływ na to czy promocja sięopłaca czy nie wow dziwne ja zawsze twierdziłem, że to przelicznik ma podstawowe znaczenie.


I nie pisz, że winnym romie by ci siębardziej opłacalo bo w tym okresie nigdzie indziej nie było by lepiej i każdy o tym wie. Jakby było lepiej to każdy by olal promo i poszedl do lepszego ale takiego nie było.


Nic na robiłeś bigosu a teraz chcesz z tego wyjść z twarzą hehe
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   arters 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja: wto, 17 cze 08

Napisano 17 czerwiec 2008 - 14:07

Według mnie nie ma co tu winić Pawła, Skinhed widocznie nie wiedział na jakiej zasadzie wypłacany jest bonus i powychodziły mu trochę za duże liczby:P pretensje może mieć jedynie do samego siebie. Mogę poręczyć że Paweł na pewno tutaj nie zawinił ponieważ jest dla mnie zaufaną osobą. Ostatnio pomógł mi rozwiązać dosyć ciężki problem na Chili pokerze związany z rakebackiem. Kiedy zakładałem konto w Chili była możliwość albo wzięcia bonusa albo obrazu rakebacka. Aby wybrać bonus należało wpisać kod bonusowy którego ja nie podałem ponieważ bardziej zależało mi na rakebacku. Po jakimś miesiącu gry okazało sie jednak że nie dostałem zwrotu prowizji za pierwszy miesiąc gry i wyrabiam bonus. Bonusa nie udało mi sie wyrobić ponieważ nie grałem aż tak długo. Paweł obiecał mi że sie tym zajmie i jak sie okazało wszystko poszło pomyślnie. Ostatnio dostałem ten zwrot za co jestem mu wdzięczny:)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   skinhed 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 26
  • Rejestracja: śro, 02 kwi 08

Napisano 17 czerwiec 2008 - 14:58

ok. wytłumaczę na przykładzie:
w marcu zrobiłem 8tyś i dostałem 200$ (+osobno bonus systemowy 65$)

mogłem się chyba spodziewać, że kwiecień będzie rozliczony tak samo.
a tu na koniec maja (!) okazuje się, że nie. w dodatku w rozliczenie kwietnia i maja zostały mi odjęte $$$ za marzec.

oczywiście, że była (i jest) lepsza oferta w ipoker. gdyby ta oferta była taka super-najlepsza to chyba ten wasz niby-menager nie narzekałby, że tak mało ludzi się zapisało bo by wszyscy grali w tonyG.
Mój pokerowy blog
http://sontagmontak.tlpoker.pl

zapraszam
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 17 czerwiec 2008 - 19:56

Wyświetl postUżytkownik skinhed dnia wto, 17 cze 2008 - 16:58 napisał

ok. wytłumaczę na przykładzie:
w marcu zrobiłem 8tyś i dostałem 200$ (+osobno bonus systemowy 65$)

mogłem się chyba spodziewać, że kwiecień będzie rozliczony tak samo.
a tu na koniec maja (!) okazuje się, że nie. w dodatku w rozliczenie kwietnia i maja zostały mi odjęte $$$ za marzec.

oczywiście, że była (i jest) lepsza oferta w ipoker. gdyby ta oferta była taka super-najlepsza to chyba ten wasz niby-menager nie narzekałby, że tak mało ludzi się zapisało bo by wszyscy grali w tonyG.



HEHE dobre szkoda tylko że punktów brakowało tobie żeby dostać więcej. Co za gość wszyscy byli rozliczeni tak samo a tu jeden wciska jakies kity gdzie sam się gubi co i jak



Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Nowe odpowiedzi Jaki bank wybrać - to jest odpowiedź !!! Neteller/MoneyBookers/Click2Pay/Banki i inne PawelPL 
  • 0 Odpowiedzi
  • 4411 wyświetleń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych