Pokerzysci.com: ZAWIESZA SIE KOMPUTER - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

ZAWIESZA SIE KOMPUTER

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   bigul1 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 16
  • Rejestracja: pon, 02 paź 06
  • Gender:Male
  • Location:piła

Napisano 21 maj 2008 - 09:52

WITAM WSZYSTKICH JAK WIADOMO Z SIECIA B2B DUZO SERWISOW BUKMACHERSKICH MA ZAWARTA UMOWE.CZESTO TURNIEJE ROZGRYWANE SIE O TEJ SAMJE GODZINIE LUB NAKLADAJA SIE NA SIEBIE WODTEPACH KILKUMINUTOWYCH.MOJ PROBLEM POLEGA NATYM ZE GDY KILKA RAZY ZMIENIE SERWIS POKEROWY TZN. I4POKER NA POINT POKER I POTEM Z POWROTEM. PO KILKUTAKICHSKOKACH ZAWIESZA SIE KOMPUTER.

CZY KTOS MOZE WIE CZYM TO MOZE BYC SPOWODOWANE.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Pavel1982 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 12
  • Rejestracja: pon, 12 maj 08
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Gadu-Gadu: 5361732

Napisano 26 maj 2008 - 13:54

witam

moim zdaniem jak masz stacjonarny komputer to powinienies zwiekszyc pamiec bo za duze przeciazenie jest tez tak mialem ale kupilem nowszy i nawet na 4 pokerromach smiga

pozdrawiam
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   bigul1 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 16
  • Rejestracja: pon, 02 paź 06
  • Gender:Male
  • Location:piła

Napisano 26 maj 2008 - 21:42

no nie wiem do konca czyto cos z pamiecia czyjak bo zazwyczaj gram jednoczesnie na 4 platformach pokerowych i dotakowo wlaczony jest zawsze winamp .TYlko problem z tym B2B klika przeskokow i jak by zmulony komputer a jak sie uda juz zamknac b2b-czasami zajmuje 2 minuty to inne programy zaczynaja chodzic bez zarzutu. A jak ponownie bez restaru komputera chce uruchomic B2B znow wszystko sie wiesza
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 01 czerwiec 2008 - 23:10

Ja ci mogę powiedzieć tak że b2b i Ongame to 2 sieci gdzie ich softy zamulaja kompa.

Już od wielu osob słyszalem podobne skargi na b2b i ongame, że ich soft zamula kompa.


Po prostu jak nie stać ciebie na nową maszynę to możesz robić tak jak ja. Po kilku takich odpałkach restartuje kompa i znów dziala dobrze na jakis czas :)


Niestety 1GB pamieci to w tych czasach troche przy mało i takie efekty są :huh:
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   bigul1 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 16
  • Rejestracja: pon, 02 paź 06
  • Gender:Male
  • Location:piła

Napisano 02 czerwiec 2008 - 10:33

1GB ja jeszcze smigam na 512 i 4 pokery uciagnie jeszcze i radyjko tez gra.TYlko to paskutwo b2b
0

#6 Gość PassionNerce_*

  • Grupa: Guests

Napisano 27 listopad 2016 - 23:10

Mam swiezo sformatowany dysk, zainstalowany system i teraz po kilku minutach, nawet gdy nic nie robie, komputer zawiesza sie. Co moze byc tego przyczyna?
0

Udostępnij ten temat:





Szybka odpowiedź

  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych