Pokerzysci.com: problem z wypłaceniem gotówki!!!! - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

problem z wypłaceniem gotówki!!!!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   maximus86 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 24
  • Rejestracja: wto, 06 lis 07

Napisano 28 grudzień 2007 - 15:05

Cześć wszystkim, wygrałem we freerolu na bodog 90dolarów i chciałem je wypłacić jednak okazało się że najpierw muszę wpłacić kase, no to wpłaciłem 20 dolarów przez moneybookers i próbuje wypłacić moją kasę już od 3 tyg i nadal nic, ciągle przysyłali mi że muszę im wysłać skan dowodu no to im wysłałem a teraz po weryfikacji danych chcą żebym do nich zadzwonił, a nie wiem jaki to koszt jest bo to chyba amerykańska strona jest??? Proszę o pomoc co tu zrobić??
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   sebastian_ch 

  • Grupa: VIP
  • Postów 57
  • Rejestracja: sob, 09 wrz 06
  • Gender:Male

Napisano 29 grudzień 2007 - 18:40

Też gram od kilku dni na bodogu na freerolach, narazie jeszcze nic nie wygrałem, ale po tym co napisałeś zastanawiam się czy warto tam grać i wogóle wpłacać jakąś kasę. Mam prośbę, napisz jak ta cała sytuacja się skończyła.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 30 grudzień 2007 - 01:01

Witam


ja polecam sobie Skype zainstalować i z niego zadzwonić za kilka groszy za min chyba 7 gr


Pozdrawiam
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   maximus86 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 24
  • Rejestracja: wto, 06 lis 07

Napisano 29 maj 2008 - 18:57

po ponad 4 miesiącach pisania i oczekiwania Bodog i tak zrobił mnie w jajo i pieniądze przepadły... a zaczne od początku. Na bodogu miałem 2 konta ponieważ grałem ja i mój brat, wszystko było wporządku dopóki nie chciałem wypłacić kasy z brata konta, okazało się żeby wypłacić kasę najpierw trzeba wpłacić, a więc zrobiłem jak się okazało jeden z większych błedów w moim pokerowym życiu i na koncie brata użyłem tego samego adresu moneybookers co ja miałem podany przy rejestracji mojego konta, i przez to całe te problemy, bo Bodog uznał że nie można mieć adresu moneybookers do 2 kont i poblokował mi je, jednak konto na którym miałem zero odblokowali mi praktycznie od razu, natomiast 2 konto wciąż miałem zablokowane, aż po wymianie mejli i telefonach dziś miły pan z suportu powiedział że kasę którą miałem na koncie zabrali mi a kasę któą wpłaciłem z tego co zrozumiałem to anulowali przelew i tak o to tym sposobem mam 0$na koncie a miałem 110$ :( powodem zabrania kasy jest wg. nich to że użyłem tego samego adresu moneybookers do 2 kont... normalnie ręce mi opadły a że po angielsku aż tak dobrze nie mówie więc nie mogłem się kłócić... odradzam ten poker room wszystkim zaineresowanym bo takiego suportu jak jest tam i chyba regulaminu to nigdzie nie ma... z chęcią bym im wysadził w tym momencie....
PS. Mogę coś jeszcze zrobić czy wszystko już jest przegrane??
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Thomaszek 

  • Grupa: VIP
  • Postów 48
  • Rejestracja: pon, 12 maj 08

Napisano 29 maj 2008 - 22:01

Z tymi dwoma kontami na ten sam adres to faktycznie błąd, ale poszukaj w regulaminie czy można (ewentualnie czy nie można). Jak nie ma zastrzeżeń to dalej wymieniaj z nimi maile i oczekuj jakiejś rekompensaty. Moim zdaniem to oni powinni na swój koszt zadzwonić skoro się proszą o dodatkowe potwierdzenia. Możesz im wysłać swój skan i brata jako dowód dwóch różnych osób. Powodzenia!
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   maximus86 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 24
  • Rejestracja: wto, 06 lis 07

Napisano 30 maj 2008 - 07:58

Wyświetl postUżytkownik Thomaszek dnia pią, 30 maj 2008 - 01:01 napisał

Z tymi dwoma kontami na ten sam adres to faktycznie błąd, ale poszukaj w regulaminie czy można (ewentualnie czy nie można). Jak nie ma zastrzeżeń to dalej wymieniaj z nimi maile i oczekuj jakiejś rekompensaty. Moim zdaniem to oni powinni na swój koszt zadzwonić skoro się proszą o dodatkowe potwierdzenia. Możesz im wysłać swój skan i brata jako dowód dwóch różnych osób. Powodzenia!


skany dowodów nic nie daly... bo dla nich liczy się tylko to że miałem na 2 kontach ten sam adres moneybookers...
no niby oni do mnie dzwonili bo ja tak pisalem... no popatrze jeszcze w ich regulamin...
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Nowe odpowiedzi Problem z wypłatą Party Poker sebastian_ch 
  • 9 Odpowiedzi
  • 7547 wyświetleń
Nowe odpowiedzi problem poker tracker i PAH tury SnG Multi-Table /Sit & Go Tournament e-Blackberry 
  • 2 Odpowiedzi
  • 5569 wyświetleń
Nowe odpowiedzi Problem - moneybookers Neteller/MoneyBookers/Click2Pay/Banki i inne bialy331 
  • 1 odpowiedź
  • 5020 wyświetleń
*Nowe odpowiedzi Problemy z wypłatą z Poker Time MicroGaming Gość Siny26_* 
  • 4 Odpowiedzi
  • 4736 wyświetleń
Nowe odpowiedzi EmpirePoker - Problem z wypłatą Empire Poker konrad-1000 
  • 3 Odpowiedzi
  • 5833 wyświetleń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych