Pokerzysci.com: Opinia - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Opinia

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   irokraw 

  • Grupa: VIP
  • Postów 116
  • Rejestracja: sob, 16 cze 07
  • Gender:Male
  • Location:czarne k.szczecinka

Napisano 26 październik 2007 - 10:04

Mam zaszczyt jako pierwszy napisać post na temat tego pokerrooma.
Natknąłem się na niego kilka dni temu. Namiary znalazłem właśnie na tym portalu pokerzysci.com. Rejestracja i zacząłem grać. W międzyczasie przeanalizowałem ofertę bonusów i promocji. Jeszcze nieskorzystałem z żadnej choć to niewykluczone w niedalekiej przyszłości. Nieposiadają bounusa no deposit za rejestrację. Mają w swojej ofercie codzienne 100$ Freeolle dla max. 2000 osób. Masa darmowych satelit do cotygodniowych turniejów o większe póle /po zajęciu miejsca gwarantowanego w satelicie jesteśmy automatycznie rejestrowani do turnieju głównego/.

Soft zadawalający, szata graficzna nieco inna od dotychczas odwiedzanych przezemnie pokerroomów. Zbliżona nieco do ParadisePoker /i to chyba zaleta/.

Opcja gier - real oraz fun.

Poziom gry przeciwników - średni.

Na pierwszy rzut poszła satelita do wekendowego turnieju z pulą nagród 250$. Tak się rozpędziłem, że w dwóch wziąłem udział i w obu wywalczyłem premiowane miejsce. Tak więc czekam teraz na turniej główny.

W kolejnym poście zrobię spis turniejów typu freeoll odbywających się cyklicznie.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wuj Greg 

  • Grupa: Moderator
  • Postów 148
  • Rejestracja: pią, 29 gru 06
  • Gender:Male
  • Location:Bielsko-Biała

Napisano 26 październik 2007 - 14:22

Freerolle są sieciowe i dlatego jest tyle osób. Szata graficzna jest chyba jedną z lepszych w tej sieci. Moim zdaniem plusy całego Crypto to turnieje Thunder, Sixpak oraz Headhunter oraz Holdem Blackjack :)
0

Udostępnij ten temat:




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Nowe odpowiedzi Opinia Expekt Poker irokraw 
  • 19 Odpowiedzi
  • 9392 wyświetleń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych