Pokerzysci.com: Konkurencja dla POKERZYŚCI.com - które z forum wybrać - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

Konkurencja dla POKERZYŚCI.com - które z forum wybrać

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   irokraw 

  • Grupa: VIP
  • Postów 116
  • Rejestracja: sob, 16 cze 07
  • Gender:Male
  • Location:czarne k.szczecinka

Napisano 26 październik 2007 - 08:15

Witam.
Choć moja przygoda z pokerem trwa już jakiś czas stosunkowo niedawno zacząłem zgłębiać tematykę tej dziedziny na stronach internetowych, forum itp. Natknąłem się przy tym oczywiście na kilka dobrych lub bardzo dobrych stron naszych ojczystych /i to jest chwalebne/ poświęconych tej grze /niepodaje ich nazw by nierobić kryptoreklamy/. Oczywiste jest również to iż w dziedzinie pokera będzie jakaś rywalizacja ,,poza stolikowa" a zatem portale internetowe będą się prześcigać w tym aby właśnie do siebie przyciągnąć jak najszerszą rzeszę internautów /i to nietylko tych którzy interesują się pokerem/ poprzez różnorakie chwyty marketingowe np. poprzez promocje, bonusy, prezenty. Ale do brzegu...
Tak jak napisałem na wstępie od niedawna zacząłem wertować polskie strony poświęcone pokerowi i innym grą casynowym oraz zakładom bukmacherskim. Stałem się przy tym użytkownikiem conajmniej kilku forum na tych różnych stronach. Moje odczucia z tym związane sa różne /w jednym przypadku na plus w innym na minus/. W związku z tym mam pytanie i zarazem rzucam temat do dyskusji:

na które z forum warto zwrócić uwagę biorąc pod uwagę rózne aspekty.

Jakie, to wy użytkownicy wiecie najlepiej. Niechciałbym aby robić tu wazeliny dla POKERZYŚCI.com lecz by poprostu być obiektywnym i spojrzeć szerszym okiem również na inne portale.
Pozdrawiam.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 20 listopad 2007 - 00:39

Witam


Ja mogę powiedzieć tak, że staramy się robić serwis dobry przedstawiający oferty wszystkich poker roomów nie krzaków. Czy to jest na dobrym poziomie czy nie to możecie ocenić sami.


Co do promocji dla początkujących graczy to żaden serwis z pl nie robi tego nawet w 20% to co my. Staramy się pomagać początkującym graczom w ich początkach.


Najważniejsze jest to, że skakanie po stronkach i tak ci nie pomoże w karierze pokerzysty ponieważ możesz odwiedzić 10 serwisów 10 for i będzie dalej w tym punkcie co jesteś.



Jak to mówią wybór należy do każdego.




Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych