Pokerzysci.com: moneybookersbadziewienamaxa - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

moneybookersbadziewienamaxa

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ravp22 

  • Grupa: VIP
  • Postów 220
  • Rejestracja: nie, 05 lis 06

Napisano 10 październik 2007 - 18:54

Siemka
No i sie skonczylo kolejna blokada mb.Dodam ze konto mam zweryfikowane (wplacilem przelewem na mb kilka euro) ,przedwczoraj wplacilem do mb kase poprzez nowa usluge przelewy24 i blokneli mi .Emaili wyslalem z 4 w dwoch roznych jezykach i nic.Cos czuje minutze bede musial zadzwonic i tu pytanie do Was: Czy ktos z was dzwonil kiedykolwiek do mb ?
Gadaja po polsku czy tylko inglisz ? Najgorsze ze maja 0,25 unta za minuts e czyli za 2,5 minuty zaplace 12 zl ??? Badziewne sie zrobilo to mb.Kiedys mialem obrot na mb kilka tys,konto bez auto i bylo ok ehh.Pozdro
Pozdro.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mateoAE 

  • Grupa: VIP
  • Postów 400
  • Rejestracja: czw, 20 wrz 07

Napisano 10 październik 2007 - 18:58

jak ja mialem problem z netellerem to wygladalo to tak:
wszedlem na czata, powiedzialem z czym mam problem, koles najpierw sprawdzil moje dane czy sie zgadza. Nastepnie podalem nr telefonu i sie spytal w jakim jezyku chce rozmawiac, powiedzialem ze wolalbym w polskim. W ciagu 10min zadzwonila babka na moj telefon i za pomoca tlumacza odbyla sie rozmowa. Po rozmowie automatycznie odblokowali mi konto.

Chyba mb w tej kwesti nie bedzie sie dyzo roznil
Lubie gre na przypal
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ravp22 

  • Grupa: VIP
  • Postów 220
  • Rejestracja: nie, 05 lis 06

Napisano 11 październik 2007 - 12:01

Tylko widzisz ze wyslalem im 4 emaile wraz z moim dowodem i wyciagiem z banku i zero odpowiedzi.Kiedys tez mi zablokowali i zazadali zebym wplacil kase bezposrednio z mojego zarejestrowanego banku.Tak zrobilem i odblokowali.Teraz zablokowali mi ok 1h po wplacie poprzez przelewy24 (czyli tej opcji wplaty ktora od niedawna udostepniaja). Wydaje mi sie ze w tym jest problem poniewaz maja w reg.zakaz wplaty od osob trzecich a przelewy24 dzialaja na tej zasadzie ze ja im wplacam z ing do ich ing a oni ze swojego innego konta na ich bankowe konto moneybookers.Dzieki temu mam kase odrazu a nie czekam 2 dni na przelew.Z drugiej strony po h... to udostepnili skoro teraz sa problemy.Co do netellera to nie korzystam juz od dluzszego czasu,tez mnie zawiodl kilka razy.Najbardziej podoba mi sie paymaker ,wplacalem juz kilkanascie razy rozne sumy i zero problemu tylko ze malo serwisow go obsluguje.W sumie tylko jeden znam :) Pozdro
Pozdro.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   krz1981 

  • Grupa: VIP
  • Postów 425
  • Rejestracja: śro, 13 gru 06
  • Gender:Male
  • Location:Mszana

Napisano 11 październik 2007 - 17:11

ja nigdy nie miałem problemu z moneybookers atez wpłacam i wypłacam nie raz za to miałem małe problemy z nettelerem dlatego zrezygnowałm z ich usług
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   ravp22 

  • Grupa: VIP
  • Postów 220
  • Rejestracja: nie, 05 lis 06

Napisano 12 październik 2007 - 13:41

Konto moneybookers zostalo zabkokownae poniewaz rehetrowalismy porby logowania do konta z nieutoryzowanego adresu IP. Upzrejmie prosimy o zmiane hasla do konta moneybookers i nadesalnie do nas jasną i czytelną kopię waznego, oficjalnego dokumentu tożsamosci ze zdjeciem (np. dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy - formaty plikow JPEG lub GIF o maksymalnej wielkosci 364KB)
Uprzejmie prosimy o nadeslanie dokumentu z nowego email adresu Pana, który chce Pan aby został podstawowym dla konta moneybookers do security@moneybookers.com.

Nie wazne ze od 3 dni im wysylam moje dok.Ze im wyjasnilem ze mam zmienne IP i ze tylko jeden email ehh poprostu partacze,olewaja klienta na maxa.
Pozdro.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   ravp22 

  • Grupa: VIP
  • Postów 220
  • Rejestracja: nie, 05 lis 06

Napisano 05 listopad 2007 - 21:17

Wkoncu ww. sprawa zakonczyla sie pozytywnie.Zadzwonilem do nich 0,25p/za min (20min rozmowy) ,niedogadalem sie i powiedzieli zebym jutro zadzwonil poniewaz jutro bedzie tlumacz :) Jednak nastepnego dnia nie zdazylem zadzwonic gdyz przyszedl email ze konto odblokowane :) Widocznie im sie odwidzialo :) Nawiasem mowiac mb wspolpracuje z serwisami pokerowymi,kasynami on-line i.t.d Jezeli wygracie gdzies kupe kasy a wymienialiscie sie z innymi ludzmi kasa na mb to moga wam bloknac konto i odmowic wyplaty.Tak wiec trzeba uwazac.Pozdro.
Pozdro.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Ruggiero 

  • Grupa: VIP
  • Postów 49
  • Rejestracja: pią, 19 paź 07
  • Gender:Male

Napisano 06 listopad 2007 - 07:25

hmmm jeszcze nigdy nie miałem problemu z moneybookers, uwazam ze toi bardzo solidna firma
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   lukasz07 

  • Grupa: Użytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja: wto, 06 lis 07

Napisano 02 grudzień 2007 - 22:48

Ja mam problem z MB bo mi blokoneli konto i wyslalem skan dowodu, o który prosili(3 razy az) no i wreszcie Sz. P. Michalina odpowiedziala, zebym im jeszcze wyjasnil transakcje z innymi osobami(mialem dwa przelewy przychodzace po 5 PLN z konkursów). No to za przeproszeniem po ch** pisze na stronie ze mozesz splacic kumplowi dlug itp. skoro im cos nie pasi. Meila z ta odpowiedza wyslalem we wtorek i 0 odpowidzi do dzisiaj.

A na pierwsza odpowidz, Michaliny czekalem okolo 2 tygodni. A jak dzwonilem to nie bylo polskiego operatora a chcialem gadac po polsku.

Macie jakies pomysly? ravp ile zaplaciles za te 20 minut rozmowy??
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych