Pokerzysci.com: nowa waluta - Pokerzysci.com

Skocz do zawartości

 
Strona 1 z 1

nowa waluta

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mateoAE 

  • Grupa: VIP
  • Postów 400
  • Rejestracja: czw, 20 wrz 07

Napisano 29 wrzesień 2007 - 07:51

mam pytanie, jak wyglada sprawa ze zmianami walut na pokerroomach.
chcialem otworzyc konto na moneybookers, ale nie wiem czy poczekac az wszyscy zmienia dolary na euro? czy po jakims czasie moge przewalutowac konto na moneybookers??
prosze o pomoc;p
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelPL 

  • Grupa: Administrator
  • Postów 8020
  • Rejestracja: wto, 20 gru 05
  • Gender:Male
  • Location:Poland
  • Interests:Poker,GPW
  • Gadu-Gadu: 6665368

Napisano 29 wrzesień 2007 - 16:06

mateoAE napisał:

mam pytanie, jak wyglada sprawa ze zmianami walut na pokerroomach.
chcialem otworzyc konto na moneybookers, ale nie wiem czy poczekac az wszyscy zmienia dolary na euro? czy po jakims czasie moge przewalutowac konto na moneybookers??
prosze o pomoc;p




Jak wszyscy wiemy obecnie siec Bossmedia zmienia rozliczanie kont na Euro. Co do zmiany waluty na roomach to nie był bym takim optymistą ponieważ to przeprowadzą tylko roomy wywodzące się z europy inni będą dalej rozliczać w $.


Ja wypłaciłem już wszystko z bossmedia z roomow i czekam aż zmienia aluty zeby na przewalutowaniu nie stracic. Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale bossmedia wybrała najgorszy okres na przewalutowania ponieważ graczom wyparują tysiące $ z kont obecnie $ jest najniższy do Euro.


Polecam zrobić tak: żeby mieć jedno konto w E na MB a w Neteller trzymać w $ ponieważ jak będziemy wpłacać na roomy które maja E z konta $ to będziemy tracić na przewalutowaniach.


Nie polecam trzymania w pln




Pozdrawiam
0

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych